Eski Blogcu vardı!

Simge ve ben aynı görüşteyiz: ESKİ BLOGCU DİYE BİRŞEY VARDI!!!

Önceden herkes kardeş gibiydi ya! Rekabetin "R"si yoktu!! Herkes kendi bildiğiyle iş yapardı.Böyle "Aaa. Çok hoş onu nasıl yaptın ders verir misin?" demezlerdi.Ben kodlama işini bile kendim keşfettim! Şimdi kimse keşfetmek için uğraşmıyo.

Ha bi de şu yeni tip zavallılar var tabii.ÖZENTİLER!

Justnew,Happycafe13 vs. Ya pardon da noluyo?! İsimleriniz bile çalıntı ya! Paylaşımlarınız ayrı bi dert zaten Yarabbim ya!

Siz şimdi çaldınız emekleri.Eee? NOLDU?! Sizi öğrenenler ezik olduğunuzu öğrendiler işte amacınız bu muydu! Kendiniz niye bişey yapmıyosunuz iğrenç varlıklar! Biraz ağır konuşabilmiş olabilirim ama bunlar onlara az bile! Üstünde yapanın blog ismi yazsa bile hala çalıyolar! Yok böyle bi akıl kardeşim ya!

AMACINIZ NE SİZİN?! Amaç demişken şu nam-ı değer blog hackerları da öyle.Daha doğrusu ya ortak olucam diyip kandıran ya da 50 saat bile olsa k*çını o lanet sandalyesine dayayıp şifre bulan var.Bi de milleti korkutup kendi arkadaşlarını hackliyolar :D Harbi gülünç abi bunlar ya.

Kendinize gelin artık! ESKİ BLOGCU VARDI!

Herkes sevgi ve barış içindeydi.Emeğe saygı vardı.Şimdi nerde o eski günler ? :( Siz de bunu okuduysanız asla onlardan olmayın!

EDA

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !